19 kwietnia dzieci z oddziału ,,0” udały się na przedstawienie Warszawskiego Teatru Edukacyjnego im. Henryka Sienkiewicza pt.,, IDZIE WIOSNA”. Dzieci obejrzały przedstawienie z dużym zainteresowaniem. Spektakl był bardzo ciekawy i pouczający, pokazał dzieciom, że na mimo trudności i problemów wygrało dobro, radość i słońce niosące wiosnę. Usłyszeliśmy wiele piosenek, które wraz z aktorami śpiewały dzieci.

Uczniowie klasy VIII na zebraniu informacyjnym dla rodziców przedstawili w formie prezentacji wnioski z debaty, która odbyła się na terenie naszej szkoły oraz prezentację na temat chorób zakaźnych przygotowaną z okazji Światowego Dnia Zdrowia.

Tegoroczny Światowy Dzień Zdrowia został zorganizowany pod hasłem ,,Moje zdrowie, moje prawo" z tej okazji w naszej szkole zorganizowano apel podczas którego uczniowie klasy VIII zaprezentowali przygotowaną przez siebie prezentację dotyczącą m.in. chorób zakaźnych.