29 listopada w naszej szkole miała miejsce „Zabawa Andrzejkowa”. Uczniowie pod opieką nauczycieli wykonali dekorację na korytarzu szkolnym. Przygotowali również popularne wróżby, w których  poprzez humor i zabawę mogli poznać swoją bliższą i dalszą przyszłość. Rada Szkoły wspólnie z Radami Oddziałowymi z poszczególnych klas zapewniła jednoosobową orkiestrę z dobrą muzyką i ciekawymi zabawami. Na zmęczonych zabawą czekały pyszne kanapki, ciasto  napoje i gorąca, prosto z pieca, pyszna, wspaniała pizza . Magiczna atmosfera, świetna zabawa, dużo się działo. Zabawa trwała od godz. 1500 do godz. 1900. Wszyscy wracali do domu w doskonałych nastrojach. Dziękujemy za zorganizowanie wspaniałej, bezpiecznej zabawy.

SAMORZAD SZKOLNY